Kurumsal Kimliğimiz

BAŞARIMIZ

Sektörde kaliteli ve en uygun ürünleri sunarak müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizleri çok memnun etmektedir. Profesyonellerden oluşan ekibimiz her geçen gün sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışıyor. Hayatı daha yaşanılır ve keyifli hale getiren ürünlerle ve hizmet kalitemizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri, sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

  • www.bslfashion.com
  • www.bslfashion.net
  • www.bslfashion.com/ekatalog/

YENİLENDİK

cms-img

Modayı web sayfamızdan takip edin.

E-ticaret web sayfamız siz değerli müşterilerimizin önerileriyle ve işimizdeki tecrübelerimizle daha iyi bir hizmet kalitesi sunabilmek için yenilenmiştir. Web sayfamızda yeni ürünlerimiz, kampanyalarımız, kombin çeşitlerimiz ve sokak modasına yön verecek hizmetleri ön planda tutarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.

SOSYAL SORUMLULUK

Müşteri memnuniyeti Müşteri memnuniyetinin sağlanmasının yanı sıra, tüm faaliyetlerde insan sağlığı ve çevrenin korunması, iş güvenliği ve mal emniyetinin sağlanması, çalışanların, müşteri ve tedarikçilerin sosyal haklarının korunmasını BSL FASHION Politikası olarak kabul eder.

www.bslfashion.com

BİLGİ VE BİRİKİMİN AKTARIMI

Kuruluşumuzdan itibaren ürün çeşitliliğimiz ve orijinal tasarımlarımızla beğenileriniz doğrultusunda her ihtiyacınızı karşılamayı hedefledik. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşterileri memnuniyeti için bilgi, beceri ve tecrübelerimizi işimize yansıttık.

www.bslfashion.com