İADE VE DEĞİŞİM

www.bslfashion.com ’dan yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüz size teslim edildikten sonra 15 gün boyunca iade edebilirsiniz. (Kampanyalı ürünlerde iade veya değişimlerde kargo bedeli alıcıya aittir.) Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış gönderildiği gibi kutusunda, paketinde ve faturasıyla beraber olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade veya değişim işlemi gerçekleştirilmez.
Memnun kalmadığınız bir ürünü www.bslfashion.com ’a kolayca iade edebilirsiniz. İade talebinizle ilgili 0212 482 53 68 ve 0531 380 10 57 numaralı telefondan, e-posta (destek@bslfashion.com) adresinden veya web sayfasında yer alan canlı destek hattından www.bslfashion.com Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürününüzü size belirtilen kargo ile ücretsiz geri gönderebilirsiniz. (Kampanyalı ürünlerde iade veya değişimlerde kargo bedeli alıcıya aittir.) İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında kalite kontrol birimimiz tarafından değerlendirilir. İadeniz gerçekleştiğinde size bilgisi iletilir.
İade şartları
 •          Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
 •          İade etmek istediğiniz ürün, faturasıyla, orijinal kutusunda - paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
 •          İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla, eksiksiz şekilde Mehmet Nezih Özmen Mahallesi Şimşir Sokak No : 16-2 Merter / İstanbul iade adresine göndermelisiniz.
 •          www.bslfashion.com ’a sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır. Fatura arka yüzünde iade sebebini belirttiğiniz ya da değişim talebinde bulunduğunuz takdirde, ürün bedeli hesabınıza iade edilir veya değişim gerçekleşir.
 •          İade kargonuz bize ulaştığında, iade departmanımız tarafından incelir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına hemen iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Mehmet Nezih Özmen Mahallesi Şimşir Sokak No : 16-2 Merter / İstanbul
 
İade Prosedürü
1. Adım: İade formunuzu doldurun
 •          www.bslfashion.com Müşteri Hizmetleri’ne e-posta veya telefonla arayarak iadesi talebinizi açıkça belirtin.
 •          Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
 •          İade yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edilir.
2. Adım: Ürünü orijinal kutusuna koyun
 •          İade etmek istediğiniz ürünün orijinal kutusu yada paketinin içine yerleştiriniz. Ürün ve ürün kutusunun teslim aldığınız şekliyle, orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iadeniz kabul edilebilir. (Kampanyalı ürünlerde iade veya değişimlerde kargo bedeli alıcıya aittir.)
3. Adım: Müşteri Hizmetlerini arayın
 •         0212 482 53 68 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Hattını arayın yada www.bslfashion.com a e-posta göndererek, iade talep ettiğinizi belirtiniz.
 •          İade etmek istediğiniz ürünü, orijinal kutusu  ve Orijinal Faturası ile birlikte bizlerin size bildirdiği kargo’ya teslim ediniz. (Kampanyalı ürünlerde iade veya değişimlerde kargo bedeli alıcıya aittir.)
5. Adım: İadeniz www.bslfashion.com ’a ulaştığında...
 •          www.bslfashion.com; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına paranızı iade eder. Bu süreç için de yine hiçbir ücret ödemezsiniz.
Kullanılan ürün için geri bildirim
Kullanım sonucu karşılaşılan problemlerde inceleme sürecimiz üzerinden işlem gerçekleşir. İncelenmesi talebiyle iadesini talep ettiğiniz Ürün İnceleme Departmanımız tarafından incelenir. İnceleme süresi 15 ile 30 iş günüdür. Yapılan inceleme sonucunda; İnceleme durumu tarafımızdan sizlere bildirilir. (Kampanyalı ürünlerde iade veya değişimlerde kargo bedeli alıcıya aittir.)