KARGO VE TESLİMAT

ÜCRETSİZ KARGO

www.bslfashion.com ’da yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz ücretsiz olarak adresinize (2 iş gün içerisinde) gönderilir. Üründen memnun kalmamanız halinde, yine ücretsiz kargo ile size gönderdiğimiz fatura arkasındaki gereken yerleri doldurarak anlaşmalı olduğumuz kargo ile (YURTİÇİ KARGO) iade ve değişim yapabilirsiniz. 

15 iş günü içinde teslimat

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde bizlere ulaşan siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınarak belirtilen süreç içerisinde kargoya teslim edilecektir. Teslimat ile ilgili yaşanılacak herhangi bir problemde, belirtmiş olduğunuz telefon numaralarından sizlere ulaşılarak, bilgilendirme yapılacaktır. Bu amaçla, hafta içi saat 15:00’ye kadar bize ulaşan siparişler ertesi gün işleme alınıp 2 gün içinde kargoya verilecektir, 15:00 den sonra bize ulaşan siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecekti.

Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerde yukarıda belirtilen süreç, ödemenin hesabımıza ulaşmasını takiben başlayacaktır.
Sipariş verdiğiniz ürünler anlaşmalı kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenilir şekilde size ulaştırılacaktır. Tüm siparişleriniz de belirtilen şartlara uyulduğunda kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenmektedir.

www.bslfashion.com 'da teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Siparişleriniz 1-2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo’ya teslim edilerek; sigortalı olarak gönderilir. Türkiye sınırları dahilindeki herhangi bir yere ulaşım süremiz en geç 15 iş günüdür.

Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında, paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede www.bslfashion.com ’a e-posta göndererek, 0212 482 53 68 veya 0531 380 10 57 ’i arayarak bize bilgi veriniz.

Siparişinizi takip etmek için

Ana menüde “Hesabım” butonunu tıklayıp “Siparişlerim”i seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.