Kaban

Kaban modelleri hiç şüphesiz ki soğuk kış aylarının en vazgeçilmez kıyafetlerinden Özellikle son yıllarda uzun kaban modelleri ile kaşe baban modelleri bir hayli popüler hale geldi. Özellikle yağmurlu havalarda, varsa kapüşonu ile ıslanmanıza engel olan kabanlar BSL Fashion'ın kalitesi ve moda tutkusuyla birleşince işte ortaya sizin kış stiliniz...

Kaban modelleri hiç şüphesiz ki soğuk kış aylarının en vazgeçilmez kıyafetlerinden Özellikle son yıllarda uzun kaban modelleri ile kaşe baban modelleri bir hayli popüler hale geldi. Özellikle yağmurlu havalarda, varsa kapüşonu ile ıslanmanıza engel olan kabanlar BSL Fashion'ın kalitesi ve moda tutkusuyla birleşince işte ortaya sizin kış stilinizi en güzel şekilde yansıtacak bu ürünler çıkıyor. 

Kıyafetlerinizi koruyucu ve tamamlayıcı bir rol üstlenecek olan siyah kaban, kırmızı kaban ve diğer renkli kaban modellerimizi günlük yaşamda Jean ve kazaklarınızla kolayca kombin yapabilirsiniz. 2017-2018 sonbahar ve kış mevsimleri için tasarladığımız kaban modellerimiz tek renk, desenli, kemerli, fermuarlı ya da düğmeli olarak karşınıza çıkacak ve stilinizi tam anlamıyla yansıtmanıza yardımcı olacak.

Buradaki sayfamızda hızlıca bayan kaşe kaban modelleri ve fiyatları ile bayan uzun kaban modelleri ve fiyatlarına göz atabilirsiniz. 

BSLFashion.com ayrıcalığıyla sahip olabileceğiniz kaşe mont kaban ve kışlık kaban modellerimizi sepetinize eklediğinizde tüm üyelerimize sunduğumuz ücretsiz kargo ve kapıda ödeme gibi imkanlarımızdan da faydalanabileceksiniz. 

Eğer soğuk kış aylarında sizi sıcak tutacak ve en önemlisi de stilinizi yansıtacak kaban modellerini bulduysanız, şimdi kombininizi tamamlayacak diğer kıyafetleri seçmeye koyulalım. Kadın giyimde tüm koleksiyonumuzu "Koleksiyon" alanımızdan inceleyebilirsiniz. Burada ise dış giyim, üst giyim, alt giyim ve aksesuar alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

More
1 - 30 ürün içerisinden 30 adet ürün görüntüleniyor