Büstiyer

1 - 96 ürün içerisinden 96 adet ürün görüntüleniyor
Büstiyer

Bustiyer, kadınların geleneksel olarak iç çamaşırı olarak giymeyi tercih ettiği bir kıyafet olarak biliniyor. Öncelikli amacı kadınların hafifçe belini şekillendirirken, göğüsleri yukarıya doğru sıkıştırmak ve göğüsleri zorlayarak insan büstünü öne doğru itmektir. Büstiyer günümüzde ise amacını genel olarak yansıtsa da kadın iç çamaşırı olmaktan...

Bustiyer, kadınların geleneksel olarak iç çamaşırı olarak giymeyi tercih ettiği bir kıyafet olarak biliniyor. Öncelikli amacı kadınların hafifçe belini şekillendirirken, göğüsleri yukarıya doğru sıkıştırmak ve göğüsleri zorlayarak insan büstünü öne doğru itmektir. Büstiyer günümüzde ise amacını genel olarak yansıtsa da kadın iç çamaşırı olmaktan çok günlük hayatın vazgeçilmez kıyafetlerinden birisi halini almıştır.

Günümüzün stil sahibi kadınları en şık büstiyer modelleri ile ise tabii ki her zaman olduğu gibi BSLFashion'da tanışıyorlar. Sizler için en şık siyahgribeyaz büstiyer modellerinin yanı sıra tarzınızı yansıtacak en şık modelleri bir araya getirmeye çalıştık. BSL Fashion'dan satın alacağınız ürünlerimizde herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceğinizi de yine hatırlatalım.

Sitemizden ürün satın alırken yapmanız gereken sizin için en uygun kıyafetleri bulmak ve sepete gidip satın almak. Alacağınız ürün en geç 1 iş günü içerisinde kapınızda olacaktır. Ayrıca satın aldığınız büstiyer modelimizi yine size en çok yakışacağını düşündüğümüz pantolonetek ya da tulum modellerimizle kombinleyebilirsiniz.

Devamı