Triko

1 - 78 ürün içerisinden 78 adet ürün görüntüleniyor
Triko

Stil sahibi kadınlar triko satın alacakları zaman nereye bakacaklarını çok iyi biliyorlar! BSL Fashion, yeni triko modelleri ile karşınızda. Bilindiği üzere bu kıyafetler günlük yaşamın birer vazgeçilmezleri. İster işe giderken, ister daha ciddi iş yemeklerine giderken, ister de arkadaşlarınızla buluşurken bu modelleri tercih edebilirsiniz. Kole...

Stil sahibi kadınlar triko satın alacakları zaman nereye bakacaklarını çok iyi biliyorlar! BSL Fashion, yeni triko modelleri ile karşınızda. Bilindiği üzere bu kıyafetler günlük yaşamın birer vazgeçilmezleri. İster işe giderken, ister daha ciddi iş yemeklerine giderken, ister de arkadaşlarınızla buluşurken bu modelleri tercih edebilirsiniz. Koleksiyonlarımızda da görebileceğiniz üzere bu ürünleri pantolon ya da eteklerle çok rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Sitemizde yeni sezon triko modelleri geniş renk seçenekleri ya da desenlerle bulunabilir. Hazır çeşitlerden bahsetmişken, boğazlı, sıfır yaka ile V yaka modellerin yanı sıra bisiklet yaka ve balıkçı yaka olarak tabir edilen modelleri de bu sayfada bulabileceğinizi belirtelim.

Öte yandan şu anda satın alacağınız en şık trikoları anında ücretsiz kargo hizmetimizle evinize kadar getirdiğimizi de hatırlatalım.

Devamı